MČR 2019

Od 8. do 10. listopadu 2019 jsme na brněnském výstavišti v rámci festivalu Life! pořádali 9. ročník oficiálního MČR v počítačových hrách, jehož generálním partnerem byla společnost Vodafone.

Na místo, kde jsme měli svou celou vlastní halu (pavilon B), dorazilo v průběhu víkendu 52 000 návštěvníků, kterým jsme letos na hlavní stage nabídli turnaje v Counter-Strike: Global Offensive a PUBG, ale současně také na samostatné Gillette stage mistrovství v League of Legends, na stánku XPG mistrovství v Rainbow 6 a na stánku DELL pak mistrovství v Teamfight Tactics. V rámci expozice bylo možné navštívit 25 stánků nejen s herní tématikou. Celá akce byla živě přenášena, a to hned na čtyři Twitch kanály.

O nás

Agentura PLAYzone je významný organizátor herních eventů v České a Slovenské republice, z kterých realizujeme živé přenosy. Postupně získané zkušenosti, na velmi rychle se rozvíjejícím poli herních streamů, nám umožňily vybudovat si technologické zázemí pro přenos jakékoliv kulturní či sportovní akce, které se produkcí ničím výrazně neliší. Zajistit stream je možné v podstatě odkudkoliv, kde je k dispozici internetové připojení.

Vybrané reference