Videotvorba

Součástí naší nabídky je i zpracování videomateriálů a to ať už po samotném vysílání či mimo něj. Jsme samozřejmě rovněž schopni případný záznam vysílání doplnit o Vámi zvolený obsah. Naše tvorba zahrnuje i výrobu prezentačních videí, reklamních spotů a dalšího materiálu. Nemusí se navíc jednat pouze o video tvorbu, ale i o grafické zpracování podkladů či jejich následná úprava pro použití během postprodukční práce.

V rámci postprodukce je možné vytvořit i různě sestříhané varianty záznamů či samotné záznamy přizpůsobit do formátu, který Vám bude nejvíce vyhovovat.

O nás

Agentura PLAYzone je významný organizátor herních eventů v České a Slovenské republice, z kterých realizujeme živé přenosy. Postupně získané zkušenosti, na velmi rychle se rozvíjejícím poli herních streamů, nám umožňily vybudovat si technologické zázemí pro přenos jakékoliv kulturní či sportovní akce, které se produkcí ničím výrazně neliší. Zajistit stream je možné v podstatě odkudkoliv, kde je k dispozici internetové připojení.

Vybrané reference